| Lorenna a întrebat:

Helow.
Voi ce faceti cand sunteti raciti si stati acasa?
Adica ce v-a jucatzi?
Eu ma plictisesc si nu stiu ce sa fac.
dati-mi ideithinking jocuri, filme...etcwinking
Dau funda >evident!big grin

10 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Filme:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
Twilight;
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
Notebook;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
You again;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1, 2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

jocuri:
Cooking Academy (bestial)
Mario

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Buna! Mda.E o intrebare foarte buna.Si eu ma plictiseam, ca tine.Ai putea sa faci : 1.Joaca-te Counter Strike 1.6 2. Uita-te la filme preferabil unele de actiune big grin sau daca ploua ai putea sa tragi un somn.Depinde ca de obicei eu asa fac, oh, oh uite ceva ce ai mai putea face uitete la intrebarile celorlalti.Bafta! Sper sa-ti treaca

| Cristine23 a răspuns:

Eu de ex.comunic cu prietenii.../pe net.

| capsunica13 a răspuns:

Pai poti citi o carte... daca e prea plictisitor uita'te la o comedie(uitate la o noapte la muzeu1) e suuuper fain. il gasesti pe you. FUNDA?

| MiQutsa a răspuns:

Mm nu stiu, eu de obicei cand ma plictisesc caut ceva informatie pe net...sau privesc un film,cand eram mai mica jucam sims big grin. acum nu prea, poti privi filme diferite, nu stiu ce stil de filme iti place de asta si nu stiu ce sa-ti recomand

| Alexandra9909 a răspuns:

Pai cheamati un prieten si joacate carti
monopoly..., miscate ca pe un podium, danseaza
filme: mie imi place mult filmul o cenusareasa moderna
e chiar frumos...''''prea rapid prea furios'''''(film)...canta daca iti place
iesi afara si culege ghiocei, flori nu stiu altele...kre sunt acum
funda?

| annie120 a răspuns:

Uita-te la hana yori dango(boys over flowers) si eu sunt racita si asta facwinking

| Crysstynutza a răspuns:

Cand st racita...dormhee hee,vb la tel, pe mess cu fetele, si stau in pathappy

| Raluuu_4139 a răspuns:

Vb pe mes.
ma joc jocuri gen: Metropolly... pitikot...
pe pc: Sims 3
ma uita la filme:d.

| creion_9029 a răspuns:

Filme :my sassy girl, kites, the notebook...etc tongue