| stelar99 a întrebat:

Cand sunteti raciti ce faceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adyspeed a răspuns:

Beau foarte mult ceai fierbinte cu lamaie si stau in pat la caldura si imi trece imediat. eu nu am luat pastile si nici nu sunt adeptul pastilelor deci cel mai bun este ceaiul dupa parerea mea

3 răspunsuri:
| uuueeeccc a răspuns:

Eu i-au paracetamol sinus si in 2 zile gata raceala tongue

| renee14 a răspuns:

Beau fervex sau coldrex si iau strepsils daca ma doare in gat
asta in cazuri grave ca de obicei trece de la sine

| deLicious_5090 a răspuns:

Cind sunt racita fac o baie fierbinte si dupa aia imi usuc parul cu uscatoru, iau o plapuma peste mine, beau o ciocolata calda si ma uit la un film...