| lays a întrebat:

Heyhappyacum multi ani a fost difuzat la tvr serialul rebelii(nu cel cu >rbdtongue, cel de dinainte cu luisana lopilatobig grin)stie cineva daca exista episoade pe net? am cautat dar nici o sansa. un pic de ajutor, va rog! multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Stiu la ce te referi. Vorbesti despre Rebelde Way. La Rebelii care era difuzat pe TVR2 in fiecare zi la ora 14:30. Cu Marizza, Pablo si restul gastii. Era superb. Nu ma saturam de el. Ei au format trupa Erreway. RBD au fost acuzati ca i-au copiat.

Uite un prim episod : http://www.youtube.com/watch?v=0VfqM4l-AqQ. Poti dupa sa vizionezi si restul.