| anonim_4396 a întrebat:

Hey all. Am auzit de internetul Clicknet Surf. Este bun?! Platesti 14, 36 ron pentru abonament de 2 ani? xD. Va dau linkul ca sa vedeti :
https://www.romtelecom.ro/......romo.html. Deci, tot este adevarat? :). Dau fundita!

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Buna si tie tongue Unu la mana click net a fost si va fi mereu un internet prost indiferent de abonamen tip sau viteza doarece semnalele electrice sunt transmise prin intermediul cablului telefonic.O alta problema ar fi modemul care incetineste f mult viteza de download. Daca vrei internet bun recomand rds'ul orice tip de abonament.