| AlinaAlly a întrebat:

Hey All.Cum imi schimb numele de la facebook? Si daca se poate ceva nume faine dar nu complicate legate de numele meu "Alina"
Funditakiss

Răspuns Câştigător
| FunHouse a răspuns:

Dai la "contul meu" si vezi acolo ce vrei sa schimbi.
Nu imi vin chiar acum atat de multe idei legat de Alina... Poate Alin,All,Ann, ceva de genu, dar mai este mai bine sa te gandesti tu ca sigur o sa-ti placa mai mult ce ai facut tu.

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Dai sus la contul meu apoi setarile contului si dai sus la nume pe "schimba" si un nume ti`l alegi tu.Cum vrei dar de obicei nume de astea se pun pe hi5 p facebook isi pun toti numele normal nu din alea stalcite

| tคภเยรค a răspuns:

O fata alintata,