| mo0nlight a întrebat:

Hey all! Din ce taste se poate face o inimioara? (stiti voi...foarte utilizata pe hi5)

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu poti sa o faci pe nici o tasta(din cate stiu eu)
Eu cand fac inimioara, o copiez de pe ceva site, sau de pe pagina mea de youtube.
Sunt foarte postate inimioarele si le gasesti ori unde, le selectezi dai copy dupa care dai paste.
Sper ca am fost de ajutor Moonlight!

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
ba se poate face pentru cine nu stiebig grin
mo0nlight apesi pe alt din partea dreapta a tastaturii si pe 3 tot din partea dreapta. apesi simultan si apoi iei mana doar de pe alt si dupa de pe 3. ♥ ♥ sper sa reusestihappy:*ceauu♥

| maria93_7144 a răspuns:

O gasesti aici: http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html gata facuta :) - o iei cu copy-paste, mai gasesti acolo inca 5. 500 simboluri;)