| YoPolly a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie daca stiti cum se poate dezactiva sunetul la taste la samsung corby.

Răspuns Câştigător
| alexandra199711812 a răspuns:

In stanga telului lateral este un buton apesi de el in jos ( adica pe buton in jos ) si scrie acol volum 0. simpluhee hee

1 răspuns:
| DrunkShepp a răspuns:

Da ai in dreapta sau stanga nu mais tiu un buton cu sageti sus si jos.cand esti doar cu ecranul gol adica sa nu ai meniul sau ceva deschis apesi pe ala de jos pana iti zice ca sunetul e la zero.o sa apara pe ecran.