| LinuTz a întrebat:

Hey all! Mi-am facut pe facebook o pagina si as vrea sa postez cateva statusuri. Insa pe net gasesc aceleasi statusuri peste tot....ar putea cineva sa imi dea ceva diferit de ce gasesc pe net? Dau fundita:*

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Intra pe facebook si scris H O N E Y.Gasesti la fiecare poza cate un citat.Sunt ff dragutelove struck

| Helennne a răspuns:

Daca vrei statusuri in engleza poti lua de aici: www.weheartit.com daca nu le poti traduce sau sunt sigura ca gasesti ceva si pe google!