| dana_8887 a întrebat:

:*Am o pagina pe facebook si as vrea de la voi niste idei ce sa mai postez sau niste statusuri frumoase pentru niste notite.Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| badboy18 a răspuns:

Sa citeste o carte, sa te plimbi. Ai de castigat! In schimb folosind facebook-ul pana la pierderea ideilor dauneazatonguebig grin scuze de limbaj

5 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Cauta pe net ...maxime si proverbe si ai sa gasesti. Sau vrei sa cautam noi pentru tine?

| dana_8887 explică (pentru badboy18):

Nu doar vreau niste idei ce sa mai fac.happy

| badboy18 a răspuns (pentru dana_8887):

Sa citeste o carte, sa te plimbi. Ai de castigat! In schimb folosind facebook-ul pana la pierderea ideilor dauneazatonguebig grin scuze de limbaj

| badboy18 a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| Buburuza2222 a răspuns:

Poti posta poze cu diferite lucruri ( rochite de vara, pantofi, accesorii, etc.), te poti juca cu fanii ( elimina, spanzuratoarea, editeaza poza, ghiceste melodia, etc.) poti pune bancuri, glume, statusuri si colaje! Funda?

| MariStricurici a răspuns:

Da un link de la pagina si vei avea like-ul meu