| anonim_4396 a întrebat:

Hey all, tatal meu este in Anglia si vrea sa'mi trimita un laptop dar nu stie cum, eu sunt din Bucuresti ...Prin ce poate sa-mi trimita, transportul cam cat costa? URGENT, DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca ti-l trimite prin posta, kilogramul este in jur de 40 de ron.
Cel mai bine e sa mergi la o posta si sa intrebi mai exact.
Dar nu te increde prea mult, pentru ca cei de la posta trantesc coletele.

Toate cele bune!happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Uitasem sa-ti spun ca mai sunt unele persoane care duc persoane in Romania, si din Romania in Anglia.
De persoana ar ajunge la 150 de euro doar dusul.
Poate si la un pachet ar ajunge la 100 de euro.
Depinde si de persoana respectiva.

Toate cele bune!happy

| dydy1992 a răspuns:

Hmm prin posta happy
Ar costa 70 RON