| YumiSukinanda a întrebat:

Hey. am 13 ani jumatate, si am parul pana la umeri, putin mai lung si e extrem de RAR. Ce as putea folosi? Nu vreau masti de par, sunt prea mica. Folosesc de 2 ani sampoane de anti-cadere si nu imi merge niciunul. Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Urzica este cea mai buna;

| AdiTorrent7 a răspuns:

Poti cumpara de la piata in aceasta perioada o cantitate mai mare de urzici pentru ca mi atarziu vor disparea de pe piata;

| AdiTorrent7 a răspuns:

Si mai ales pentru uzul intern ceaiul de urzica este un remediu redutabil pentru fortificarea organismului;

| nightwish12356798 a răspuns:

Urzica, in perioada asta se gasec urzici in piata, roag-o pe mama ta sa cumpere o mama si sa le fiarba iar apa in care au fiert ele este extraordinar de buna pentru podoaba capilara. Dupa ce faci dus spalati parul cu solutia aia si nu te clati, repeta procesul daca este nevoie. Indicat ar fi ca macar de 2 ori pe saptamana sa il speli cu solutia respectiva. Bafta! Funda?:*