| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am 17 ani si 8 luni si vara aceasta as vrea sa ma angajez. Am vazut un anunt la un magazin de haine ca angajeaza vanzatoare dar nu stiu....credeti ca se cere experienta? mahazinul e in centru si ma gandesc ca vor o fata mai experimentata in domeniu. Eu cred ca m-as descurca la haine, voi ce ziceti? sa incerc?
Si app as vrea sa-mi spuneti voi ce joburi de vara ati mai avut si la ce varsta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi si intreaba cerintele necesare pentru locul de munca.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Emma de unde esti tu?batting eyelashes Daca esti din Bucuresti, poate ne angajam amandoi big grin

| RM a răspuns:

Eu zic sa te duci. Ce ai de pierdut pana la urma? In legatura cu experienta... la cei aproape 18 ani, cati ai tu, nu cred ca cineva iti cere asa ceva. Succes! happy

| antilopa99 a răspuns:

Pai, eu zis ca la aproape 18 ani nu ai de unde sa ai experienta, asa ca nu iti trebuie neaparat un job cu carte de munca. Pe vara ai putea sa fii vanzatoare la un chiosc sau intr-un magazin de second-hand. happy Daca vrei un job mai stabil poti lua cursuri, de exemplu de bucatar, pentru a putea lucra intr-o shaormerie, sau restaurant. happy Funda?batting eyelashes

| byhoror a răspuns:

Nu iti trebuie experienta du-te

| Emma112 a răspuns (pentru byhoror):

Voi ati mai avut joburi de vara? Daca da, ce anume?