| Lavinia20 a întrebat:

Credeti ca as putea sa ma angajez la vara in baneasa shopping city... nuhs as vrea ca vanzatoare intr-un magazin de acolo. avand in vedere ca la vara o sa am 16 ani si sunt un pic mai grasuta?

sau unde as putea sa ma angajez nu stiu otopeni sau baneasa as vrea ca e mai aproape. ca eu stau in provincie

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

A mai fost o data intrebarea asta...
Inarmeaza-te cu cateva CV-uri updatate si da o tura prin Baneasa si lasa-le pe unde ai vrea sa te angajezi.