| anamarya2 a întrebat:

HEY!
am ascultat o tupa coreeana numita Boyfriend (Kpop) foarte tare! o ador! sunt inebunita dupa baietii astia!
si vreau sa aflu mai multe lucruri despre ei happy ma puteti ajuta? dandu-mi mai multe informatii despre ei? scrieti voi sau chiar si linkuri in romana va rogg mult si poate si in engleza ca reusesc eu pana la urma sa le traduc happy
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

La 27 mai 2011, Starship Entertainment a lansat primul single "iubit", impreuna cu muzica video complet. Mai târziu în acea zi, grupul a avut debutul lor pe KBS "e muzica Bank. [7] La mijlocul lunii iulie, ca răspuns la fani în cauză, că grupul a limitat recursul său, prietenul a schimbat coregrafia lor pentru lor unică "iubit", atunci când apar pe muzica prezinta dupa repetitiile pentru două zile. [8] După ce se încheie promotiile lor pentru "iubit", grupul a urmat-up, cu melodia "You & I", care a primit un răspuns pozitiv de la mai multe critici de muzică. [9]
La 28 septembrie 2011, muzica video teaser pentru un singur iubit de-al doilea, "Nu atingeţi My Girl", a fost lansat. Într-o zi inainte de lansarea acestuia, a fost un singur scurs pe internet, care a fost repede încărcat la torente online şi site-ul de video-sharing YouTube. Starship Entertainment crede că poate s-au scurs de un afiliat. [10] La 6 octombrie, cu un singur iubit de-al doilea, "Nu atingeţi My Girl", a fost lansat si videoclipul de însoţire a prezentat un medalion de actrita Lee Seyoung. [11] [12] În contrast cu conceptul lor de drăguţ iniţial, "Nu atingeţi My Girl" a prezentat o mai masculin şi militar, ca "Printul" concept. [13] Pe 30 octombrie 2011, Starship Entertainment a lansat, de asemenea, un video special de poveste Efectuarea pentru "Nu atingeţi My Girl", pe canalul oficial YouTube lor dispune de clipuri din spatele-scene-şi bucăţi NG.
La 24 noiembrie, 2011, muzica video pentru o singură speciale digitale, "Romantic Pink", o colaborare între prieten şi labelmates lor, K. Will şi Sistar, ca parte a planetei Starship, a fost lansat. [14] De asemenea, s-a confirmat faptul că Prietenul ar elibera-o singură iarnă nou pe 8 decembrie 2011. [15]
Pe 8 decembrie, 2011, film iubit de muzica pentru albumul lor de-al treilea single "Eu voi fi acolo", a fost eliberat, după ce a lansat un teaser cu câteva zile mai devreme. Video dispune de fostul T-ara membru Yang Ji Won, care este acum un membru al grupului de începător Spica fata. Piesa a ajuns pe locul 2 in topurile muzicale Gaonul.

2 răspunsuri:
| anamarya2 explică:

Mersi mullttlaughing

| gunrox a răspuns:

Http://www.gunrox.com/? ref=GENIST