| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am descarcat arme, masini, barci, avioane, elicoptere.si o bicicleta pentru GTA San Andreas de pe http://gtainside.com le-am bagat in folderul unde am si jocul si nu are nici un efect.Trebuia sa imi apara armele, masinile(ce am descarcat eu) in joc. Dar nu e nimic.Cum fac sa le vad in joc?

Răspuns Câştigător
| tudosie_9226 a răspuns:

Pai in primul rand nu e asa simplu de instalat! Adica nu doar descarci si gata! Iti trebuie programe imgtools si sa-mi(san andreas manger instaler)Si cu programnele astea instalezi ce ai descarcat! Cauta tutoriale pe youtube! Nu o sa fie chiar asa simplu mai ales ca unele sunt prost facute o sa iti dea erori o sa trebuiasca sa reintalezi jocul poate! Mai bine ia un gta sa gata tunat! Cum e gta sa real mod v2

2 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Simplu le bagi in data pe acolo prin fordele pe unde vezi ca apar si nume de masin, motociclete, avioane si toate cele sper ca te-am ajutat plz funda

| Phineas a răspuns:

Pai iti trebuie un program prin care bagi la models ce ai u acolo masini, biciclete, avioane, arme etc si apoi trbsa faci sa se deschida vreo 2 fisiereprin format winrar si multe altele/...