| DreamDestroyed a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebar pentru cei care au cont pe Farmerama.ro! Am castigat la roata norocului 200 % Puncte Experienta si nu s-a intamplat nimic! Imi spune si mie la ce sunt bune aceste 200 % PE?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Si eu joc farmerama.Acest premiu te ajuta inca foarte mult.In momentul in care recoltezi legume, fructe, animale, acestea iti dau cu 200 la suta mai multe puncte de experienta.Si-ti spun ca asa este, fiindca am primit si eu acest premiu.Numele meu de pe ferma este *sigmundsigfried*. Daca vrei trimite-mi un masaj pe farmerama si am sa-ti trimit un cadou. Spor la fermerit si pune-te pe cultivat ca sa poti beneficia de premiul obtinut.

2 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Pai punctele sunt folosite sa treci niveluul.eu sunt la nivelul 9 si am 7112 pe.trb sa strang mai multe prin vanzari, hranirea animalelor.etc.pentru a trece nivelul
funda?

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Acum st la nivelul 12.
tu la cat esti?