| anonim_4396 a întrebat:

Hey amici! Cand mi-am facut facebook aparea totul in engleza si era totul ok, iar intr-o zi a venit o verisoara de-a mea si mi-a schimbat sa fie in romana...dar n-a prea mers pentru ca acum daca vreau sa citesc ceva e in romana si apoi dintr-o data in engleza..si comentarii,statusuri absolut tot, chiar si tunci cand vorbesc cu cineva, Iar chestia asta ma enerveaza la cumle.crying
Am incercat sa schimb cum era inainte dar nu am reusit.Ma puteti ajuta? Dau funda.big grin

Scuzati categoria, doar ca nu mai imi aparea categoria "adolescenti" si nu am stiut la ce alta categorie sa pun intrebarea.

3 răspunsuri:
| advzxcxzxc a răspuns:

Zic sa faci alt cont il stergi pe ala si faci altul si prietenii ii notezi si faci altul

| Hozan_Vasile_1959 a răspuns:

Si pe mine

| Hozan_Vasile_1959 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun