| tomitzaa a întrebat:

Hey! as vrea sa stiu ce casti (audio) imi recomandati. sa fie micute si dragute pentru fete dar sa fie si de calitate (skull candy se exclude) si daca imi dati si in link cu un site de unde le pot cumpara e mai bine (funda) (prefer sa nu fie din cele care se baga in urechi big grin ) multumeeessscc!

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Eu am castiile astea : Http://www.pcgarage.ro/casti/a4tech/hs-7p/ si sunt multumit de ele, le folosesc zilnic.

| adrew a răspuns:

Uite eu mi-am cumparat de astea, sint dragute, sunet de calitate si se tin foarte bine pe cap, alergi fara probleme in ele
http://www.ebay.com/......0236453956

| tomitzaa explică:

Nu e chiar ce cautam da multumesc pentru raspunsuri! big grin