| Andruza a întrebat:

Hey! As vrea sa va intreb cum sa fac ca sa apar mereu indiferent daca apar si dupa ce ies si intru iar si plec un pic sa apar mereu idle pe messsad cum pot sa fac asta? Eu odata nu stiu unde am umblat pe la mess si am aprarut mereu idle dar numai daca plecam un pic, dar daca ieseam si apaream la loc si iar plecam din nou eram mereu idle.Va rog cum pot sa fac astahappyhappyhappylaughingdar definitiv

Răspuns Câştigător
| gambler a răspuns:

Era mai usor sa spui "fake idle" :), ai un ghid pe site-ul acesta -> http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html. Bafta

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Sincer nu inteleg nimic tongue reformuleaza happy

| Andruza explică:

Multumesc foarte mult bianca. A si pentru Vivi am zis cum sa fiu idle mereu chiar si dupa ce am aparut pe calculator

| Andruza explică:

Si auzi bianca dar daca dau de mouse revin la normal

| Bianca_4346 a răspuns:

Adica vrei sa iti apara idle dupa un minut dupa ce'ai plecat? DAi sus la messenger: preferences: privacy: si scrie acolo: show me as idle if i don't use the computer for si dai acolo la cate minute vreiwinking
sper ca ai prins ideealaughingCam asta ehappydaca nu intelegi da mesaj pe privat

| Bianca_4346 a răspuns:

Aaaa si dupa ce faci toate alea dai aply si okbig grinlaughing