| dydy1234 a întrebat:

Cum intru pe idle la mess?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Aici gasesti IDLES http://bybanujunior.99k.org/messenger.html
il downloadezi.
1. Download arhiva program : idle.zip
2. Inchideti Yahoo! Messenger. ( inclusiv din systray )
3. Copiati din arhiva idle.zip, fisierul idle.dll in folderul de instalare al Yahoo! Messenger ( by default : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger )
4. Deschideti Yahoo! Messenger si selecteati din optiuni sa apara Idle dupa un minut. Messenger –> Preferences –> Privacy –> Idle Status ( select " Show me as "Idle" if i don`t use the computer for 1 minutes." ) –> Apply –> OK )

5. Din arhiva idle.zip se lanseaza executabilul idle.exe. Click pe "Set Idle".
Asta e tot ce trebuie facut. Dupa un minut va aparea in dreptul id-ului de y! m, iconita "Idle" si timpul, nefiind necesar ca programul idle.exe sa raman deschis. Daca doriti sa resetati Idle ( "Idle" revine la – 1 minut ) sau sa treceti "Available" porniti iar programul idle.exe si aveti optiunile "Clear Idle" si " Set Available".
Fake Idle Icon Y! M este compatibil cu Yahoo! Messenger v. 7+ si Y! M 8.1.
au mai fost intrebari de genu pe TPU!
idle ai cand nu faci nimic la pc timp de cateva minute!
programul asta e de fake idle!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu ai cum sa intri idle pe mess. te pui on pe mess apoi astepti un minut si o sa vezi ca o sa-ti apara idle la status adica si la bulina aceea galbena. si nu mai atingi mousu si nimic de pe pc. ca sa ramai idle.

| Iulia_6965 a răspuns:

Pa