| dulkikroxy a întrebat:

Hey Buna! Dati-mi si mie baremul de corectare la evaluarea nationala la romana FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Uite aici baremul de corectare la evaluarea nationala la proba scrisa la romana:
http://www.zf.ro/......a-11024756

5 răspunsuri:
| FaraSareDoi a răspuns:

Va trebui sa asteptam. Se pare ca ministerul inca nu a afisat. waiting

| MariiMelon a răspuns:

Va aparea in cateva ore pe edu.ro!

| ovidiu04 a răspuns:

S1 are 42 cu 5 ex de 6 pct si B este de 12 pct.S2 36 PCT 6 ex de catre 4 pct B 12 PCT 12 PCT DIN daca faci toata lucrarea si 10 pct cat de bine iti arata foaie adica scris margine instanga daca ai dat examenul ai si tu pe foaia cu subiectele

| adamcatalina a răspuns:

Http://www.gandul.info/ O sa apara in cateva ore pe pagina de mai sus :)