| apademasa a întrebat:

Cine are baremul de la evaluarea nationala la romana care s-a dat azi?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hinata1999 a răspuns:

Baremele ar fi trebuit sa fie afisate pe www.edu.ro la ora 15:00 dar se pare ca inca nu au aparut.
http://edu.ro/index.php/articles/c213/
O zi frumoasa!

| apademasa explică (pentru Hinata1999):

Si eu am intrat mai devreme si n-am gasit. Oricum mersi.

| Hinata1999 a răspuns:

Hei! Da, am dat evaluarea. Mi s-a parut destul de accesibila. Desi, a fost mai grea ca cea de la olimpici. Sper ca te-ai descurcat.
Mult succes miercuri!

| edward14 a răspuns:

Se va afișa in curand pe edu.ro. Ziceu ca a ora 3, dar e deja si 15 si nimc happyOricum, cum apare iti dau ink-u aici

| apademasa explică (pentru edward14):

Bine, mersi:-)
Ai dat evaluarea?

| apademasa explică (pentru edward14):

Au trecut 40 de minute si nimic...era de asteptat.

| edward14 a răspuns (pentru apademasa):

Da happy

| apademasa explică (pentru edward14):

Bafta pentru azi! Sosesc rezultatele!:-)
Stii cumva pe ce site se publica?

| edward14 a răspuns (pentru apademasa):

Se pun mâine(1 iulie) aici: http://admitere.edu.ro :) Adică se face o ierarhie(mediile de la cea mai mare la cea mai mică ) și poți vedea și notele!;)

| edward14 a răspuns (pentru edward14):

De fapt pe 4 iulie. Scuze