| anonim_4396 a întrebat:

Hey! care are cablu dolce romtelecom la televizor?

12 răspunsuri:
| alinexexeexexex a răspuns:

Eu am

| foxi a răspuns:

Multi avem!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alinexexeexexex):

Ok. sti care este numarul de telefon al acestei firme? am probleme cu televizorul si nu mai merge si nu stiu la ce nr de tel sa sunsad
te rog:* poate ma poti ajuta...

| secretsisecret a răspuns:

Eu am dar dolcele nu e cu cablu e pe antena dar tu cred ca te ai referit la cablul care vine de la decodor dar nu prea inteleg rostul acestei intrebari...

| AnnyXoxo a răspuns:

Euuuu.tongue

| 12alex12 a răspuns:

1930 |925 |118.932 |0903903903

| secretsisecret a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu e chiar numar de tel dar poti face solicitare uite aici: http://suport.romtelecom.ro/app/ask//
s-au poti suna la numarul asta 1930
si mai ai aici > http://suport.romtelecom.ro/......gratuit%3F

| 12alex12 a răspuns:

Suna la 118 932 si ceri nr romtelecom de la cablu funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 12alex12):

Care din toate aceste numereee?

| 12alex12 a răspuns (pentru anonim_4396):

118 932 zici dati-mi numarul de cablu de la romtelecom multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 12alex12):

Nu nu nu! nu ma ajuti cu nimic!winking oricum nu mai vreau ca am am gasit nr bunwinking

| 12alex12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi da-mi funda te roggggggggg mult mersi