| anonim_4396 a întrebat:

Hey:* care joaca conquiztador? voua va mai merge? mi-e nu crying cand vreau sa intru pe site imi apare (conectiune a fost resetata)... oare dc imi aprea sa? ca pe alte siteuri merge sa intru. thinking
funda si voruri :X

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nici mie nu`mi merge...

| costykyo a răspuns:

Este de la serverul lor. e momentan indisponibil funda?

| tania_5982 a răspuns:

Buna! Eu ma joc in fiecare zi. Mie imi merge si ma joc de mult timp. Nu mi s-a intamplat niciodata. Incearca sa iti schimbi contul. Sau intra de pe alta fereastra. Poate iti merge. Iti tin pumnii! :-)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorry pentru unele cuvintelaughing m-am grabit sa scriuwinking

| vlad8249 a răspuns:

Conquiztador s-a terminat sad, s-a transformat intr-o tampenie de Triviador!