| anonim_4396 a întrebat:

Care joaca conquiztador? mie nu-mi mai functioneaza crying cand intru imi apare conexiune resetatathinking oare ce o insemna? va rog sa ma ajute cineva:* si primeste reconpensawinking funda +vot inteligent:*

7 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Si eu joc si se mai intampla sa nu mearga ori ai konexiunea la net prea slaba ori e de la ei!

| IM5 a răspuns:

Pai joc eu...si in legatura cu chestia care ai zis ca o are hmm...se pare ca are vreo problema site-ul asa a fost la un moment dat si cu TPU, asteapta. poate isi va reveni.

| NoSens a răspuns:

Ai mie mi s-a intamplat si nu-i din cauza netului ca am incercat si pe mozilla si pe chrome si pe explorer mi-am facut si alt cont si tot nu-mi merge si ma enerveaza cred sunt ceva probleme!happysmug

| Elsiane a răspuns:

Probabil că îl joci pe mozila firefox. Încearcă şi pe explorer, poate merge. Sau pe chrome... nu ştiu ce are, mie îmi merge. Dacă nu merge nici acum, o fi de la o eroare din calculatorul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge.dar am jucat de pe alt pc si a mers.La mine nu mai merge de 2 luni cred

| Ionut_Popescu_1989 a răspuns:

Help! nici mie nu imi mai merge ...cand incerc sa intru pe www.conquistador.ro imi apare triviador.un joc fffff naspa ...si voi patiti la fel?

| Tirca_Mariana_1949 a răspuns:

Nu mai merge, imi apare cu totul altceva, ceva pentru copii!