| RoxanaCher a întrebat:

Hey! Cine a citit 'Fascinatie' de Melissa Marr? Cum vi se pare? E la fel de tare ca seria Amurg? Si in ceva.Merita sa citesc in ainte de film 'Zori de zi'? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Cartea Melissei Marr nu am citit. o, dar in schimb pot sa. ti raspund la a doua intrebare. Eu am citit toata seria Amurg si iti spun ca am fost foarte dejamagita de ceea ce se intampla in filme. Nu este nici pe departe la fel ca in carte. Deci da, eu chiar te.as sfatui sa citesti si "Breaking Dawn" ("Zori de zi"), pentru ca, mie una, mi se pare cea mai frumoasa parte din toata seria. Din ceea ce am vazut in trailer-ul ultimei carti, nu este mai bun ca primele 3 filme. Citeste-o inainte sa vezi filmul, pentru ca merita!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super cartea de melissa marr mai faina ca twilight;]

| albinutzza a răspuns:

Nu am citit fascinatie, dar am citit zori de zi.este cea mai frumoasa parte si merita citita pentru ca filmele sunt foarte diferite fata de carti...eu le-am citit pe toate:X

| Caty07 a răspuns:

E tare super cartea! Marita sa o cititihappy E chiar mai cool decit twilighttongue