| deea_4985 a întrebat:

Este adevarat ca se va face un film dupa seria "Fascinatie" de Melissa Marr? daca da stiti cumva cand se vor incepe filmarile? sau cand v-a aparea in cinematografe?

Răspuns Câştigător
| Ankää_Ankä_1997 a răspuns:

Nu s-au terminat inca filmarile le el, dar filmul va aparea la sfarsitul anului 2012.
personajele principale sunt Aislinn ( interpretata de Kristin Kreuk) si Keenan (interpretat de Chace Crawford).
Funda? (:

1 răspuns:
| PokemonPew a răspuns:

Doar pentru o funda. plzz: este adevarat. daca vrei iti dau si site-ul http://www.bookiseala.ro/melissa-marr-fascinatie/20957.html