| anonim_4396 a întrebat:

Hey :]. Cine imi da si mie niste statusuri funny? big grin

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

-Ma uit la luna, te vad pe tine! ma uit la soare, te vad pe tine! ma uit in departare, te vad pe tine! DA` da-te dracu din fata mea odata!
-m-am gandit la statusu` asta toata ziua
-Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj, ma uit in jos si atunci. rad din nou.
-de vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu, de vei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu
-M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!
-elodia... daca intri... da si tu un buzz ca suntem ingrijorati pentru tine laughingrolling on the floor)rolling on the floor
-stire de ultima ora: Elodia nu a murit... e pe invisible
-Voturi: 31 | Categoria: Statusuri Haioase, Funny
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara.Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
-In acest moment 8 700 de oameni se gandesc la sex, 5 400 au facut-o deja, 3 200 urmeaza sa o faca, numai unu sta si se holbeaza la statusuri
-sub o piatra grea doarme soacra-mea cititorii mei iubiti, mai usor sa n-o trezitiwinking
-PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?laughingrolling on the floor))))
Funda?batting eyelashespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mAdDy_7611 a răspuns:

Google acolo poti gasi multe status-uri funny

| Maddalinutzza99 a răspuns:

1) -alo!
-alo!
-esti pe fir?
-da!
-atunci da-te jos!

2)Numar oile pe mess… daca te-am sarit inseamna ca esti capra… si trebuie sa mai stai o data.

3)Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

4)Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

5)Foaie verde puişor, tu dai BUZZ, eu dau ignor!

6)mare e gardina lui Dumnezeu cu portile deschise si prostii sar gardu`

7)Asa Fato Dai din Picioare! -FA Ca RONALDO LA CUPELE MONDIALE!

8)S-a lansat siteul vvv.cauta-ma_prin_parc.ro. Viziteaza-l!

9)CE ESTE PUMNUL?…. pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea MAI VREI?….

10)Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

11)Dau 1. 000. 000 de euro pentru cei ce nu citesc acest status…cine e castigatorul?laughing

12)Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu.

13)Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.