| Minnie_8841 a întrebat:

Hey! Cine ma poate ajuta cu niste semne si strategii pentru castigarea unui meci de chems?

Răspuns Câştigător
| EmmEmma a răspuns:

In primul rand ai grija la persoanele cu care joci pentru ca mai fac cateodata semne doar ca sa te deruteze, lasa sa treaca un joc sau doua si vezi care e strategia lor.Un truc bun este cu paharul de apa, prefate ca bei apa cand ai chems dar si cand nu ca sa nu isi dea seama adversarii tai....alta strategie sunt semnele vizibile de exemplu tu chiar daca nu ai chems va un semn partenerului tau astfel in cat adversarul tau sa strige contra chems iar cum tu nu ai nimic punctul se va duce la tine.Doar ai grija la semne chiar si cele vizibile pot functiona mai ales cand nu ai chems. Sper ca te-am ajutat cat de cat.Mult succes happy