| raresbarbier a întrebat:

Fundele ajuta la castigarea tricoului TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu..trebuie sa ai raspunsuri cele mai multe pentru a fi pe primul loc pana la miezul noptii. datorita funditelor, primesti punctaj si cresti in clasament..deci fii activ si raspunde mult si bine, sa fie de calitate raspunsurile, astfel risti sa scazi in top daca raspunsurile nu sunt de calitate.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Fundele nu se iau in calcul la acest concurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu fundele nu ajută cu nimic.
Trebuie să dai cât mai multe răspunsuri calitative care să respecte politica site-ului.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Fundele ajuta prin punctele obtinute, in clasamentul general.

| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Nu fundele ajuta ci raspunsurile date.Ca sa castigi tricoul TPU trebuie sa raspunzi la intrebari(foarte multe) si primul, intr-o singura zi. Fundele ajuta pentru a face puncte.o funda=100 puncte, 100 raspunsuri+1000 puncte=>Utilizator Senior.Deci => fundele nu ajuta la castigarea tricoului, ci raspunsurile.O zi buna!