| AdeNoid a întrebat:

Hey happy...cine sta in Brasov, am si eu nevoie de ajutor. Vreau sa merg la cursuri de inot(stiu sa inot, dar am auzit ca daca merg la cursuri o sa ma perfectionez)si nu gasesc nicaieri.Am vrut sa merg sub Tampa la Agrement, dar am auzit ca acolo nu este prea ok.Am auzit ca la Aro Palace se mai face ceva inot dar am cautat pe net si nu sunt cursuri, doar la liber.La Paradisul Acvatic mama zice ca e prea departe, iar la Sala Sporturilor nu prea imi placelaughing(am mai fost). Vreau sa imi spuneti va rog daca la Aro se fac si cursuri de inot, si tariful va rog.Sau daca stiti in alta parte...happyGarantat funda:X

1 răspuns:
| sabilopod a răspuns:

Georgi mergea vara trecuta acolo sub tampa. poti s-o intrebi pe ea happy