| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy cum pot scoate niste poze de pe telefon prin cablul usb? am conectat dar mai departe nu stiu cum sa procedezstraight face ma puteti ajuta? funda.:X

Răspuns Câştigător
| adita32 a răspuns:

In momentul cant este conectat pe pc tau se va deschide o fereastra.dai open to viev file si esti in cardul sau memoria telefonului.de acolo cu copi sau cut poti muta sterge sau adauga in dosarul telefonului

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt telefoane care necesita un program deja instalat in PC.Samsung Kies pentru Samsung Galaxy de exemplu.Dar tu nu ai spus ce telefon ai.Te ajutam.

| Mickulash a răspuns:

Marca telefonului ar ajuta la adaugarea unui raspuns concret.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te putem ajuta daca ne spui numele acestui telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul este:gt-s5230 Samsung cu touchscreenwinking