| allexya501 a întrebat:

Hey! happy cum pot sterge o pagina de facebook? (dar pagina, nu cont )... sau... daca o fata m a adaugat admina. la o pagina, cum pot sa ies. sa nu mai fiu?

Răspuns Câştigător
| Pity0808 a răspuns:

Intri pe pagina si sus e un buton "Editeaza pagina" intri acolo si apoi dai pe "Modifica setarile" si jos de tot scrie "Sterge pagina".Ca sa iesi de la admine trebuie sa intri pe "Editeaza pagina" si dai pe "Gestioneaza rolurile adminelor" si unde-ti apare numele ca esti admina exista un "x" mic. Apesi pe el si, gata. Funda?

5 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Intri la pag si te duci sus la Editeaza pagina si o sa-ti apara o lista iar dupa dai la Modifica setarile si te duci pana jos unde iti apare Sterge pagina
Iar daca vrei sa nu mai fi admina te duci din nou la Editeaza pagina si alegi Gestioneaza rolurile de administrator iar acolo o sa-ti apara niste nume si in dreptul tau dai x

| IonelaaaS a răspuns:

Ii spui sa te scoata de la admine! happy

| allexya501 explică (pentru IonelaaaS):

Nu pot... a uitat parola si are alt cont sad

| CrownUp a răspuns:

Trebuie sa umblii la setari, profil. Daca dezactivezi contul, automat se sterge si pagina de fb. happy

| MrHappy a răspuns:

Ca sa stergi pagina ai sus. Edit Page -> Edit settings... si vezi acolo ultima optiune jos Remove page, dai edit si dupa delete!