| Shift a întrebat:

>Hey!:D<
Am si eu un blog [dah, cine nu mai are?:))] si as vrea parerea voastra despre continut. :d
Adica... pozele si textele ce nu au la sfarsit "Cules de prin rafturile internetului" sunt facute/scrise de mine. :]
Stiu ca nu sunt cine stie ce, dar vreau sa progresez si sa imi imbunatatesc modul de a scrie/a fotografia.
Blogul e http://igreeec.blogspot.com. :]

1 răspuns:
| AiDuTzA a răspuns:

Eu nu am bloglaughing al tau e mistobig grin te descurci foarte bine in ale fotografiei! tine-o tot asa!winking