| ioanalexandru a întrebat:

Buna,
am un blog.Insa nu stiu daca scriu bine, sau cat de bine ma descurc.
Asa ca, poate intrati si voi pe acesta si imi spuneti parerea voastra.
Blogul este
www.calina-ioan-alexandru.blogspot.com
daca nu aveti blog puteti lasa comm ca anonimi.insa,vreau sa va treceti si numele.
Desigur puteti scrie si aici.multumesc

3 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Cum am zis si pe blog...
ESTI GENIAL!
Vreau si eu sa incep sa public unele chestii...eu scriu povesti, am foarte multe si ma insipri! Voi continua sa iti citesc blog`ul! Promit!:*

| dicualex a răspuns:

Este frumos, felicitari, se poate si mai bine de atat, am vazut ca vrei sa renunti, de ce ai face asta?

| GemPanda a răspuns:

Poeziile sau versurile din postari sunt foarte frumoase si expresive iar daca sunt ale tale e si mai bine, un blog bun e simplu un blog care nu e un fake, pentru ca decat sa adunam toate aceste fake-uri la un loc mai bine le gasim imprastiate pe internet!
Este simplu, ceea ce e bine pentru ca decat impopotonat fara bun gust, mai bine simplu, e o culoare frumoasa, sugereaza lumina e bun, dar mai merg niste elemente de culoare, de miscare ca sa atraga generatia secolului 21, dar ce e simplu nu moare niciodata!
Mult succes; xlove struck; x