| RukkyRukkya a întrebat:

Hei! Tocmai mi-am facut un blog in care pun ficuri scrise de mine..va rog sa va uitati si sa-mi spuneti parerea >voastra:" multumesc >frumos.:D<

http://littlepandakun.ucoz.ro/

5 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. O sa iti spun parerea mea persoanal : Imi place! Te felicit pentru ceea ce faci. Mult noroc in continuare.

| RukkyRukkya explică (pentru AnaRadu):

Mulțumesc frumoshappy

| AnaRadu a răspuns (pentru RukkyRukkya):

Cu placere.

| GabyB94 a răspuns:

Vezi pe webnode.ro ca e si in romana si au indicatii atunci cand nu stii ce ar trebui sa scrii si unde. au si text prescris, in cazul in care habar nu ai ce ar trebui sa fie pe o paginawinking

| GabyB94 a răspuns (pentru GabyB94):

Sorry, m-am incurcat in pagini tongue