| darcalex a întrebat:

Hey big grin cum se numeste melodia care o da la fiecare introducere din ultimul episod al unui sezon de la SUPERNATURAL big grin big grin Exemplu Sezon 3 ep 16, sezon 5 ep 21. big grin Fundulicia.

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Nu ma uit la Supernatural, insa poti rezolva problema cu un search pe google/youtube ceva de genu - >supernatural season 3 theme song ending

Gasesti 100%
motivul din care nu ti-am scris melodia este ca TPU interzice postarea de link-uri happy

2 răspunsuri:
| Finlandianebuna a răspuns:

Kansas- carry on my wayed

| Dinca_George-petronel_1993 a răspuns:

Se numeste :
Kansas - Carry On Wayward Son