| Sweets a întrebat:

Heybig grin

Vreau o idee de nume pentru un album(pe hi5) in care am numai pose din vara asta, vreau ceva mai special, poate fi si in alta limba doar ca sa stiu si ce inseamna=]]love struck

Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| тøхх a răspuns:

SµммÈr SǷȢΪl - Vara speciala

ǟ ɢʀɛǟȶ ֆʊʍʍɛʀ - O vara grozava

ˢᵘᵐᵐᵉʳ ᵈᵃʸˢ - Zilele verii

ʍɛ ǟռɖ ʍʏ ֆʊʍʍɛʀ քɨƈȶʊʀɛֆ - Eu si pozele mele de vara

Daca iti plac le folosesti.winking Daca nu, nu le folosesti!

Bafta!kiss

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Last summer- adica vara trecuta
Summer 2010= vara 2010
Depinde unde sunt facute pozele, ce ai fotografiat, poti pune numele locului daca ai fost la mare sau in alta tara si dupa aceste caracterizari ai putea sa dai albumului un nume.

| Adina a răspuns:

Pune ceva simplu.big grin
Summer; x

| Prigatdevisine a răspuns:

Sun & love
Summer of love
kiss

| Prigatdevisine a răspuns:

Summer of love love struck
Sun&love

| alle182 a răspuns:

Vara asta a fost ZU.