| MarryRose a întrebat:

Hey! De curand am downloadat ProShow Glod, dar dupa ce salvez clipul NU pot sa il vizualizez sad. se salveaza ca fisier. pxc. am incercat sa il deschid cu toate programele dar tot nu merge. Apoi, nu stiu cum, l-am salvat ca fisier. wmv dar imi da eroare si scrie "Unknown file format"(daca conteaza). Puteti sa imi spuneti pas cu pas cum sa salvez un clip si sa il pot deschide dupa aceea cu BS Player. Ms anticipat:*

1 răspuns:
| maryngeorge a răspuns:

Cand dai create alegi video file dai la type dvd si dai create si gata daca nu ai inteles da-mi un mesaj si te ajut imi lasi id tau si te ajt cu mare placerewinking