| gabyalex a întrebat:

Azi am filmat un clip cu telefonul mobil (format mp4). Dar cand sa opresc filmarea ca sa se salveze am scapat telefonul de pamant si i-a iesit bateria. Acum s-a salvat un fisier de 27 mb dar nu il pot deschide. Imi puteti spune va rog cu ce as putea sa il convertesc, sau sa ii repar erorile? Multumesc anticipat! Mentionez ca la detaliile clipului nu imi arata durata, codecul si nici rezolutia.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

S-a stricat nu ai ce sa mai faci.

| cookie01 a răspuns:

Incearca sa il pui pe pc si sa il deschizi cu Windows movie maker, sau cu programe similare. Ar trebui sa reusesti

| ExiT90 a răspuns:

Salut! Filmarea ta a devenit un fisier corupt. Telefonul nu a mai apucat sa-ti salveze pe card filmarea. Nu ai ce sa-i mai faci, din pacate.