| 5Cx a întrebat:

Hey, Eu si cu o prietenă ne-am gandit sa facem un videoblog pe youtube ceva Vblog genTequila, Zmenta...
Dar nu stim cum sa incepem nu stim ce camera de filmat ne trebuie,nu stim sa editam videoclipurile, si nu stim cum sa obtinem efecte. Daca cineva ne-ar putea ajuta sa lase id-ul lui sau facebook-ul daca se pricepe sa ne ajute. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Fluffy69 a răspuns:

Pai, sa filmezi in nici un caz cu telefonul mobil, deci cu o camera video! http://www.programecalculator.ro/ Sper ca am ajutat!