| crash15 a întrebat:

Hey guys! as vreaa sa-mi iau cartea harry potter si ordinul pheonix, si bine inteles si printul semipur si talismanele mortii, dar sunt foarte scumpe. si nu prea vreau sa renunt la telefonlul nou din cauza cartilor (desi in situatie de criza as face-o). deci, nu stiti site-uri de une pot comanda si sa fie maxinm 40. lei? mersi anticipat,

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ia-le de la biblioteca din orasul tau.Nu se merita sa dai bani pe cartile acelea.Sunt cari mult mult mai valoroase! Desi aparent sunt "senzationale", adevarul este cu totul altul.

| smashedblackfox a răspuns:

De ce nu incerci la biblioteca? Nu neaparat la biblioteca scolii/liceului tau, insa la cea din oras se prea poate sa fie thinking

| P1x3lMD a răspuns:

Citeste pe net desi e clar ca monitorul nu se compara cu cartea....defapt eu am citit primele 6 volume din carti, iar al 7 pe internet.
Daca nu prea iti place acest gind de ce nu imprumuti cartea de la biblioteca?
PS-De siteuri nu stiu nimic.Asa ca cred ca raspunsul meu nu e folositorbig grin