| Andreeaツ a întrebat:

Hey! Imi puteti spune cum se numeste coafura lui Stalla Molone din L. A. Ma refer la coafura ei scurta. Imi puteti spune cum sa spun cuafezei cum vreau sa imi tund parul. Cele mai bune raspunsuri:

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Buna!:*
Daca ai invedere de aceasta freza>>

http://www.fanpop.com/spots/stella-malone/icons/filter/stella+malone

Pai se numeste `care` :)

Frezerita trebuie sa stie, de asa ceva :D

Dar daca nu, poti scoate o imagine si sa i`o arati.

Tunsoarea e super tare!

6 răspunsuri:
| madalynaaa a răspuns:

Tunsoare BOB neted ( http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:0 ) fundita?

| Addaa a răspuns:

Eu sunt tunsa ca stela si i-am zis coafezei sa ma tunda BOBbig grin. funda?

| Liza_1511 a răspuns:

Cel mai usor e sa-i spui ca vrei un bob mai lung( arati pana unde sa vina) si ii spui ca vrei sa fie ascutit

| Andi94 a răspuns:

Pai iai poza si arata-i aleia de la cuafor

| andreea89_9413 a răspuns:

Bob mediu sau bob scurthappy.

| anamaria97 a răspuns:

Bob... M-am uitata pe internet si o coafura exact ca ea se numeste Bob.Succes