| anonim_4396 a întrebat:

Heybatting eyelashes. Intrebare pentru. fete : ce fel de baieti va plac? [culoarea ochilor, culoarea parului etc.]

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

KristaLove ce ai cu ea? Du-te tu si culca-te ca ti s-a racit grisuletzu.Stiu ca intrebarea e pentru fete dar mie imi plac fetele sincere si iubitoare.culoare ochilor si altele nu imi plac.Nu conteaza cum arata pe exterior conteaza interiorul. tongue

3 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Ochi indiferenti, par indeferent, pentru mine conteza sa nu fie chiar mediocri la invatatura, sa fie frumosi si slabi.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca vrei sa te ajut cu sfaturi lasa-mi id-ul tau de mess pe privat.Ma pricep la chestiile astea tongue

| GigglesToDay a răspuns:

Pitico dispari si culcate