| Ada_2475 a întrebat:

la aceatsa intrebare vreau sa raspunda doar baieti :d ce fete va plac baieti? bruntele roscate satene blonde culoarea ochilor sparancenele cum sa fie buzele si culoarea pielii big grin si cum sa fie caracterul unei fete plc funda + vot urgent :X

2 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Pt mine nu conteaza culoarea parului(sa nu fie mov, verde sau mai stiu eu bleu), sa fie alba, caracter asemanator cu al meu ( cine se aseamana se aduna), sa nu fie toanta, sa fie isteata, sa poata tine un secret cava, sa aiba cat de cat note bunicele... trebuie sa fie intelegere mai intai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mie mi-ar placea o blonda sau satena cu ochii albastrii, buzele sa fie normale tongue si mi-as dori sa fie o fata de gashka cu care sa vorbesti deschis! Funda? Si vot tongue!