| Bellany a întrebat:

Cum arata fata perfecta de 13 ani pentru voi(intrebare pentru baieti) culoarea parului, ochilor, desteapta etc fundita

Răspuns Câştigător
| Denizk a răspuns:

Bunahappy Poi pentru mine fata perfecta nu trebuie neaparat sa arate ff bine ...Pt mine fata perfecta ar fi o fata cu care poti sa vorbesti deschis sa aiba simtul umorului happy Aspectul fizic hmm pai parul: Blond sau Saten deschis, ochii: Caprui, Verzi, AlbastrihappyBye happy

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

La scoala in banca ei! Educata, manierata, curata!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Cu "Cei trei muschetari" în mână sau cu un caiet și un stilou în față.

| Nov a răspuns:

Daca ma uit la avataru tau... phbbbbt

| LovelyBoy a răspuns:

big grin Amuzant sa zicem : pai par brunet, drept, lung, ochii caprui, isteata adica cam de nota 8, sa rada tot timpul si mai scunda sau la fel ca mine big grin dar pentru ce?

| AdamJensen a răspuns:

Blonda, ochi,albastri,desteapta, par drept, si draguta