| lolipopfree a întrebat:

Hey, ma duc la ziua unui baiat si stiu ca lui ii plac mult jocurile pe calculator, dar nu stiu care.Imi puteti spunde ce joc as putea sai cumpar?
FUNDIZA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa, counter strike... le plac majoritatea cu fotbal, impuscaturi si luptewinking

12 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Mai bine intreaba-l pe el ce joc are nevoie. daca ii plac mult jocurile pe calc, inseamna ca re multe instalate. Deci intreaba-l, ca sa nu iei un joc aiurea, si dupa aia sa vezi ca el il avea deja.

| Ady00pk a răspuns:

Si noi ar trebui sa stim ce jocuri ii plac?

| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Cred ca fifa2010, sau fifa2011.
Bafta!

| nonny50 a răspuns:

Chair ai asa multi bani sa dai pe un joc? e cam 200 RON! totusi...incearca NFS Hot Pursuit 2010, Fifa 2011, Assasin"s Creed! succes... Funda?big grin

| εмiLч97 a răspuns:

Sims 3 dar am vazut ca e 170 leistraight face
sau...Gta San Andreas, Gta 4

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Fifa 10, Fifa 11, Pes 2011, Pes 2010, Call Of Duty 4 sau sau Sims 3.

| JeLeu a răspuns:

Call of duty black ops sau Medal of honor 2010winking happy sau daca ii placa cele de strategie : Red Alert 2 sau red alert 3 sau red alert yurri's revenge

| Robeee a răspuns:

Poti sa ii iei un Sims happy

| nobodyknowsme a răspuns:

Raw vs smakdown 2011 xbox360

| Raven_6701 a răspuns:

Avand in vedere ca e baiat...probabil ca-i plac jocurile cu masini, fotbal, violenta, etc...
Ai putea sa-i cumperi, stiu si eu, Need for speed, Fifa...chestii din astea.

| Deea10_8134 a răspuns:

Hey! Pai ai putea sa ii iei GTA(vice city, san andreas sau 4), Fifa 2010, Age of Empires, NFS. Dar daca ii plac jocurile pe calculator, probabil ca le are.ar trebui sa il intrebi daca le arethinking Petrecere frumoasawinking

| Kaka2221 a răspuns:

Daca are intre 13 - 18 ani God of War
daca are 13 in jos un joc simplu