| darckcobra a întrebat:

Sunt incepator in graffiti si vreau sa imi iau cateva sprayuri. Pana acum am facut pe coli A4 dar vreau sa cumpar cateva sprayuri si nu stiu de care.Imi puteti recomanda ceva bun?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei spraiuri iatu montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt incepatoare in graffiti dar stiu ce s[aryuri sunt cele mai bune montana black sau gold ori beat da eu ti-as recomanda montana mult succes mai departewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate dar niste situri cu sprayuri ieftine nu gasesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da esti tare rau.cat de ratat sa fii, cauta si tu pe net la www.rulez.ro si acolo gasesti tot ce vrei :))=))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai frate ia sh uh un pelican la 800mg

| Mickeymau5 a răspuns:

Cea mai buna alege sunt sprayurile Montana sau MTN.Au o gama variata de culori si marimi. Poti de asemenea sa folosesti markere speciale pentru graffiti.Succes!

| albertorap a răspuns:

Montana, etc...

| Turbos a răspuns:

Montana gold sau Hardcore, iar capuri iti propun unul care isi schimba presiunea (adica isi schimba marirea rpin rotirea capului!)FUNDA?