| Lolasiatat a întrebat:

Hey! Ma intrebam ce hobby-uri as putea sa mai fac in weekend-uri.Ma puteti ajuta?happy

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| MegaChrysos a răspuns:

Aloow... Poi depinde in ce mediu, sau ce iti place tie sa faci cel mai mult. De ex eu citesc carti joc fotbal sau ascult muzica si baga mare pe net. Deci, baftawinking