| Fallen Angel a întrebat:

Hey, ma puteti ajuta?
M-am inregistrat pe Zup si nu ma lasa nici macar sa ma logez.
Imi zice " Folosirea intensiva shoutbox-ului poate ingreuna site-ul. Daca doriti sa purtati discutii cu alti utilizatori, va rugam sa ii invitati pe Chat"
Nu pot accesa nimic. Ce sa fac sa nu mai apara asta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Flaw (ownerul) a pus o oarecare limita (nu mai tin minte exact).

Iti sugerez sa dai un refresh la pagina, iar daca persista problema, da'mi mie un pm cu userul tau si te rezolv eu. Direct de la Flaw!

AnimeZup are o problema cu engine-ul. In general nu e o problema, dar cateodata se enervanta...